Delorean Davası Full HD Türkçe Dublaj Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Türler, Kategoriler, Dram, Yıllara Göre, Türkçe Dublaj Filmler, Gerilim, 2018 Filmleri, Biyografi, kategorilerine ekli.
delorean-davasi-full-hd-turkce-dublaj-film-izle Driven, fbi ile iş donanması icra eden bir adamın öyküsünü mevzu ediyor. Genç bir erkek olan jim, pilottur. Ailesi ile beraber gittiği tatilden dönen jim’i havaalanında büyük bir sürpriz bekler. Fbi havaalanını basıp udönemin içini aramaya adım atar ve milyon dolarlık kokain bulur. Meydana getirilen tahkikat sonucu jim’in yasa dışı yükü ailesini devam ettirmek için taşıdığı, tecim ile bir ilgisinin olmadığı anlaşılır. Aslolan kabahatluları bulmaya çalışan fbi, bunun için jim ile iş donanması yapar. Jim, nezaret altında rutin hayatına döndüğü sırada, evlerinin yakınına john delorean adında bir erkek taşınır. John, 70’li yılların en popüler arabalarından olan pontiac gto’nun tasarımcsıcaklıkdır ve delorean marka arabasını üretmek için kurduğu yapınak yüzünden borç batağındadır. Fbi ile beraber çalışan jim, john’u da kendi yanına çekerek daha efsunk bir vakaı ortaya çıkarmaya karar verir. Yönetmen koltuğunda nick hamm’ın oturduğu filmin kadrosunda lee pace, jason sudeikis, judy greer, corey stoll, erin moriarty gibi isimler yer ediniyor. Senaristliği colin bateman tarafınca kaleme alınan filmin görüntü yönetmenliğini ise karl walter lindenlaub üstleniyor.
Tür :Biyografi, Dram, Gerilim Gösterim :01 Ağustos 2019 Imdb :6.2 Yapım :2018 Yönetmen :Nick Hamm Senaryo :Colin Bateman Oyuncular :Asher Miles Fallica, Erin Moriarty, Iddo Goldberg, Isabel Arraiza, Jamey Sheridan, Jason Sudeikis, Judy Greer, Lee Pace, Michael Cudlitz, Tara Summers, Tyler Crumley Orijinal İsim :Driven

Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Ok.Ru

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?