Kod Adı: Angel Full HD Türkçe Altyazılı Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film 2019 Filmleri, Genel, Aksiyon, Türler, Kategoriler, Yıllara Göre, Türkçe Altyazı Filmler, Gerilim, Editör Seçimi, kategorilerine ekli.
kod-adi-angel-film-izle-turkce-altyazili Kod adı angel, düzenlenen bir suikastın sorumlusu olarak görülen bir adamın kendisini aklamak için verdiği mücadeleyi mevzu ediyor. Gizli servis üyesi mike banning, başkan allan trumball’un korumalığını yapmakla görevlidir. Başkan trumball’un yaşamını tehdit eden bir hava kuvvetleri taarruzsının yaşanması, banning’in yaşamının değişmesine neden olur. Banning, hava kuvvetleri’nin yaptığı uçuşun ortasında terörist taarruzların hedefi haline gelir. Yaşanmış olan saldırının arkasından ise karalama kampanyasının hedefinde mike banning vardır. Başkana düzenlenen suikastın sorumlusu olarak yayınlanan banning, gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlıdır. Ancak bunu yapması pek de rahat değildir. Banning, bir yandan taarruznın ardındaki adları ortaya çıkarmaya çalışırken bir taraftan da kendi ajansından ve fbi’dan kaçmak zorunda kalır.
Tür :Aksiyon, Gerilim Gösterim :23 Ağustos 2019 Imdb :6.6 Yapım :2019 Yönetmen :Ric Roman Waugh Senaryo :Creighton Rothenberger, Katrin Benedikt, Robert Mark Kamen Oyuncular :Danny Huston, Frederick Schmidt, Gerard Butler, Harry Ditson, Morgan Freeman, Piper Perabo Orijinal İsim :Angel Has Fallen 3

Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Moly

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?