Eve Dönüş Full HD Türkçe Dublaj Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Türler, Kategoriler, Dram, Yıllara Göre, Türkçe Dublaj Filmler, 2018 Filmleri, kategorilerine ekli.
eve-donus-full-hd-turkce-dublaj-film-izle Eve dönüş, madde bağımlısı olan, sorunlu bir gencin hayatına odaklanıyor. 19 yaşındaki ben burns, madde bağlarımlısı olan bir gençtir. Bir süredir rehabilitasyonda tedavi gören ben, noel arifesinde, ailesinin banliyö evine geri döner. Ben’in bu beklenmedik dönüşü, ailenin sarsılmasına niçin olur. Sevgi dolu bir anne olan holly ise, oğlunun dönüşünü efsunk bir mutlulukla karşılar. Ancak kısa bir süre sonra gerçekler su yüzüne çıkınca holly, çok geçmeden oğlunun büyük bir korku ile yüz yüze bulunduğunu öğrenir. Holly, hayatlarının sonsuza dek değişmesine niçin olabilecekbu 24 saat süresince, ailesinin çöküşüne mani olmak için elinden geleni yapmak zorundadır.
Tür :Dram Gösterim :26 Nisan 2019 Imdb :6.7 Yapım :2018 Yönetmen :Peter Hedges Senaryo :Peter Hedges Oyuncular :Alexandra Park, Courtney B. Vance, David Zaldivar, Julia Roberts, Kathryn Newton, Lucas Hedges, Rachel Bay Jones Orijinal İsim :Ben Is Back

Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Moly

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?