Diane Full HD Türkçe Dublaj Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Türler, Kategoriler, Dram, Yıllara Göre, Türkçe Dublaj Filmler, 2018 Filmleri, kategorilerine ekli.
diane-full-hd-turkce-dublaj-film-izle Muhteşem hitchcock/truffaut belgeselinin yönetmeni kent jones, yürütücü imalatçıları içinde martin scorsese’nin de yer aldığı ilk uzun metrajlı tasarı filmimizde 21. Yüzyılda yaşlanmanın dinamiğini irdeleyen duyarlı bir karakter portresi çiziyor. Vakitını eroin bağımlısı huysuz oğluyla uğraşmak ve ölüm döşeğindeki kuzenini hastanede ziyaret etmekle geçiren emekli dul diane, içten içe kol kanat gerdiği bu insanoğluın kaderlerinden görevli olup olmadığını sorgulamaktadır. Bu dünyadan ayrılan arkadaşlarının sayısının da artmasıyla diane’in kendi faniliğiyle de yüzleşmesi kaçınılmaz olur. Jones’un kendi annesi üzerine dayandırdığı diane karakterinde mary kay place adeta oyunculuk dersi veriyor.
Tür :Dram Gösterim :02 Mart 2019 Imdb :6.6 Yapım :2018 Yönetmen :Kent Jones Senaryo :Kent Jones Oyuncular :Andrea Martin, Estelle Parsons, Jake Lacy, Joyce Van Patten, Kerry Flanagan, Mary Kay Place Orijinal İsim :Diane

Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Ok.Ru

Tek Parça Moly

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?