Sınır Full HD Türkçe Dublaj Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Türler, Kategoriler, Yıllara Göre, Fantastik, Türkçe Dublaj Filmler, Gerilim, Editör Seçimi, Romantik, 2018 Filmleri, kategorilerine ekli.
sinir-full-hd-turkce-dublaj-film-izle Bu yılki un certain regard seçkisinin efsunk ödülünü de kazanan, hakikaten de bölümün en takdire şayan filmi filmi border, şaşkınlık verici ve çarpıcı bir öteki hikâyesi anlatırken, kahramanına yaşattığı dönüşümü izleyicisine aktarmakta en küçük bir sorun yaşamayan bir atmosfer harikası. Sürprizini bozmamak için detaya girmek doğru olmayacaktır ancak yılın en garip filmlerinden biriyle karşı karşıya olduğumuzu söylemek lazım. Kendine benzeyen bir ötekinin varlığıyla değişiklik ve dönüşüm geçiren bir güvenlik görevlisinin, kökleri ile bu yaşına dek benimsediği toplumsal kodların savaşına ortak olduğumuz bu hayranlık uyandıran film, münakaşaya açtığı meseleye yaklaşımındaki genekselcilik kokulu final yönelimiyle kusursuz olmayı ıskalasa da, senenin en kayda kıymet ve en özel filmlerinden birine dönüşmeyi başarıyor.
Tür :Fantastik, Romantik, Gerilim Gösterim :2018 Imdb :7.0 Yapım :2018 Yönetmen :Ali Abbasi Senaryo :Ali Abbasi, Isabella Eklöf, John Ajvide Lindqvist Oyuncular :Ann Petrén, Eero Milonoff, Eva Melander, Henrik Johansson, Jörgen Thorsson, Matti Boustedt, Rakel Wärmländer, Sten Ljunggren Orijinal İsim :Border, Grans


Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Ok.Ru

Tek Parça Moly

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?