The King Full HD Türkçe Dublaj Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film 2019 Filmleri, Genel, Türler, Kategoriler, Dram, Yıllara Göre, Türkçe Dublaj Filmler, Savaş, Tarih, Biyografi, kategorilerine ekli.
the-king-full-hd-turkce-dublaj-film-izle Ingiltere tahtının gönülsüz veliahdı olan dikbaşlı prens hal (timothée chalamet), kraliyet yaşantısına sırtını dönerek halkın arasında yaşamaya başlamıştır. Ancak despot babasının ölümünün arkasından hal, v. Henry olarak taç giyer ve kaçmaya çalıştığı hayatı kabullenmek zorunda kalır. şimdi genç kral hem babasının ona miras bıraktığı saray siyaseti, kaos ve savaş arasında ilerlemek bununla beraber geçmiş yaşantısındaki romantik ilişkilerde yolunu bulmak zorundadır. Buna en yakın arkadaşı ve akıl hocası olan, yaşlanan alkolik şövalye john falstaff (joel edgerton) ile olan ilişkisi de dâhildir.
Tür :Biyografi, Dram, Tarihi, Savaş Gösterim :01 Kasım 2019 Imdb :7.0 Yapım :2019 Yönetmen :David Michôd Senaryo :David Michôd, Joel Edgerton Oyuncular :Ben Mendelsohn, Ivan Kaye, Joel Edgerton, Lily-Rose Depp, Robert Pattinson, Sean Harris, Tara Fitzgerald, Thomasin McKenzie, Timothée Chalamet Orijinal İsim :Le roi

Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Ok.Ru

Tek Parça Moly

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?