Skin Full HD Türkçe Altyazılı Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Türler, Kategoriler, Dram, Yıllara Göre, Türkçe Altyazı Filmler, 2018 Filmleri, Suç, Biyografi, kategorilerine ekli.
skin-full-hd-turkce-altyazili-film-izle Bryon widner, fbi’ın aranan listesinin zirvesinde yer alan adamlardan biridir. Zorlu bir çocukluk geçirmesinin ardından çeteye bulaşan bryon, ırkçı düşüncelere sahip bir insandır ve yüzünün tamamını kaplayan dövmeleri ile tanınır. Beyaz ırkın üstünlüğüne kanan bryon, yavaş yavaş yıllardır savunduğu düşüncelerinden sıyrılmaya adım atar. Sevilmiş olduğu hanımın desteği ile kirli geçmişini ardında bırakarak tövbe eden bryon, yeni bir hayata slm der. Nefrete ve şiddete sırtını dönen bryon, sevilmiş olduğu hanım ile evlenip üç çocuk babası olur. Babalık sorumluluğu ile geçmişini peşinden bırakan bryon, bambaşka bir adama dönüşür. Sadece bu süreçte eski çetesinin ölüm tehditlerine maruz kalır. Bryon ne kadar değişse de, kabahata bulaştığı dönemde yüzüne yaptırdığı dövmeler, onun topluluk tarafınca dışlanmasına neden olur. Genç erkek, yeni bir hayata sahip olmak için, vücudunu kaplayan dövmelerden kurtulmaya karar verir.
Tür :Biyografi, Suç, Dram Gösterim :26 Temmuz 2019 Imdb :7.4 Yapım :2018 Yönetmen :Guy Nattiv Senaryo :Guy Nattiv Oyuncular :Colbi Gannett, Daniel Henshall, Danielle Macdonald, Jaime Ray Newman, Jamie Bell, Mike Colter, Vera Farmiga Orijinal İsim :Koža

Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Ok.Ru

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?