Hep Yek 3 Full HD Yerli Film izle

1 yorum yapıldı. Bu film 2019 Filmleri, Genel, Türler, Kategoriler, Türk Filmleri, Yıllara Göre, Komedi, kategorilerine ekli.
hep-yek-3-full-hd-yerli-film-izle, Hep yek 3, beladan uzak duramayan altan ile gürkan'ın maceralarını mevzu ediyor. Tam bir bela paratoneri olan altan ile gürkan, türkiye'nin ünlü kabadayılarından birinin şehvet ve şan düşkünü oğlu olan cevat bakır’ın hapishaneye düşmesine niçin olur. Cevat’ı hapishaneden çıkarmanın yolunu arayan ikili, çareyi düzen baba’dan yardım istemekte bulur. Nizam baba ile antak kalma yapmış olup, her şeyi yoluna koyduklarını düşünen altan ile gürkan, beladan uzak duramaz. Yaptıkları efsunk bir hata altan ile gürkan’ın, mafyanın ölüm listesinin ilk esnasında yer almasına niçin olur. Peşlerine düşen adamlardan kaçan altan ile gürkan, kendilerini istanbul’un en efsunk tarihi yapıt kaçakçısı olan bilal özkök'ün düzenlediği yılbaşı partisinde bulur. Istanbul’un en sosyetik isimlerinin icattuğu yılbaşı partisini birbirine katan ikili, kendilerini bir takım maceranın içerisine atar. Yönetmen koltuğunda özgür bakar’ın oturmuş olduğu komedi türündeki filmin kadrosunda gökhan yıkılkan, inan ulaş torun, ali sürmeli, yıldırım memişoğlu, serdal genç benzer biçimde isimler yer ediniyor. Filmin senaryosunu ise bilal kalyoncu kaleme alıyor.
Vizyon tarihi : 14 Şubat 2019 İmdb : 3.9 Süre : (1s 31dk) Yönetmen Özgür Bakar Oyuncular : Ali Sürmeli, Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun devamı Tür : Komedi Ülke : Türkiye

Fragman

Tek Parça Rapid

Tek Parça Moly

Tek Parça Open

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
admin 21 Ekim 2019 - 16:29

Puanını hak eden boş beleş bir film, vaktiniz varsada izlenmemesi gereken bir şey çekmiş adamlar aslında ama yinede izleyebilirsiniz.