Kıyamet Full HD Türkçe Dublaj Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Aksiyon, Türler, Kategoriler, Bilim Kurgu, Yıllara Göre, Türkçe Dublaj Filmler, Gerilim, Romantik, 2018 Filmleri, kategorilerine ekli.
kiyamet-full-hd-turkce-dublaj-film-izle Isveç şu günlerde diken üstündedir ve nedeni hemen hemen tesbit edilemeyen bir taarruzdır. Isveç yönetimi ülkede garip şeylerin bulunduğunu ve önlem alınması gerektiğini düşünerek askeri ayaklanma başlatır ve herkes görev başına gelir. Sadece meydana getirilen çağrıda insanlara bunun yalnızca bir tatbikat olduğu ve geçici bir süreliğine görev yapacakları belirtilir. Hemen hemen hiç kimsenin birşey anlamadığı bu vakitçte asıl vakalar şimdi başlamaktadır. ülkede ilginç olaylar boy göstermeye başlamış bütün elektrik santralleri ve yayın organları devre dışı kalır. Halk iyice ürkü halindeyken dağların arkasından havalanan helikopterin ansızın üzerlerine açtığı ateş katliama kucak açan bir kaosun tamda başlangıcıdır.
Tür :Aksiyon, Romantik, Bilim-Kurgu, Gerilim Gösterim :15 Mart 2019 Imdb :6.3 Yapım :2018 Yönetmen :Victor Danell Senaryo :Victor Danell Oyuncular :Christoffer Nordenrot, Jesper Barkselius, Lisa Henni Orijinal İsim :Den blomstertid nu kommer

Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Ok.Ru

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?