Dadı Full HD Türkçe Dublaj Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Türler, Kategoriler, Yıllara Göre, Fantastik, Türkçe Dublaj Filmler, Gerilim, Korku, 2018 Filmleri, kategorilerine ekli.
dadi-full-hd-turkce-dublaj-film-izle Oa ve michael’ın anası tek başına iki çocuğu idame ettirmek zorundadır ve bundan dolayı de çok fazla çalışmaktadır. Bu sırada bu iki kardeş her ne kadar kendilerine bakmaya çalışsalar da kesinlikle bir bakıcının gözetimine ihtiyaç duymaktalardır. Sonucunda 24 adet farklı dadı ile görüşmelerine rağmen ne noa ne de michael hiç birini beğenmemişlerdir. Ama tam da bu sırada kapı çalınır ve bir dadı dünyanın en kaliteli dadı ajansından iş için gönderildiğini ve seve seve çocuklara bakacağını söyler. Bu çocukların annesi ann için tam da aradığı şeydir çünkü artık ann’de nefes almak istemektedir. Sadece noa bu aniden gelen dadıdan hiç de memnun değildir ve bu yeni dadının kısaca leonor’un bir şeyler sakladığından emindir. Ama noa yeni dadıyı takibe aldıkça aklı hayaline gelmeyecek gerçeklerle karşılaşacaktır!
Tür :Fantastik, Korku, Gerilim Gösterim :2018 Imdb :4.1 Yapım :2018 Yönetmen :Joel Novoa Senaryo :Ed Dougherty, Marcel Sarmiento, Matthew Allen Oyuncular :Christian Ganiere, Jadin Harris, Jaime Murray, Jennifer Marshall, Nicholas Brendon, Nick Gomez, Schuyler Fisk Orijinal İsim :The Nanny

Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Ok.Ru

Tek Parça Moly

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?