Abrakadabra Full HD Türkçe Dublaj Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Türler, Kategoriler, Dram, Yıllara Göre, Fantastik, Türkçe Dublaj Filmler, Komedi, 2017 Filmleri, kategorilerine ekli.
abrakadabra-full-hd-turkce-dublaj-film-izle Bir kara komedi hiç bu kadar renkli olmamıştı! Başına emir ispanyol yönetmen pablo berger kara film ve gotik korku öğelerini nefes nefese bir tempo ve gözalıcı bir görsellikle birleştirdiği bir sosyal eleştiriyle karşımızda. Sıradan bir çift olan carmen ve carlos yeğenlerinin düğünündedir. Pasta kesildikten sonra carmen’in kuzeni amatör hipnotizmacı pepe davetliler arasından bir gönüllünün sahnede kendisine yardımcı olmasını talep eder. Tek derdi ortalığı karıştırmak olan carlos gönüllü olur. Tecrübesiz pepe’nin hipnoz şovu sahnede başarsıcaklıkzlıkla sonuçlanır, ancak yaptıkları carlos’un içine bir seri katilin ruhunun girmesine yetmiştir. Tansiyon, kahkaha, tabiatüstü olaylar ve 80’ler nostaljisiyle dopdolu bu sosyal taşlamada eğlenmemek katiyen!
Tür : Komedi, Dram, Fantastik Gösterim : 01 Eylül 2017 Imdb : 5.8 Yapım : 2017 Yönetmen : Pablo Berger Senaryo : Pablo Berger Oyuncular : Antonio de la Torre, Esperanza Elipe, Javier Antón, Javivi, José Mota, Maribel Verdú, Priscilla Delgado Orijinal İsim : Abracadabra

Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Ok.Ru

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?