Ölümcül Uçuş Full HD Türkçe Dublaj Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Aksiyon, Türler, Kategoriler, Yıllara Göre, Türkçe Dublaj Filmler, Gerilim, 2017 Filmleri, Suç, kategorilerine ekli.
olumcul-ucus-full-hd-turkce-dublaj-film-izle Irtifa adı ile de malum 2017 yapımı filmde; fbi ajanı gretchen blair, washington d.C.’ye gitmek için yola çıkar. Uçakta yanında oturan yolcu ile muhabbet eden blair, ondan şaşırtıcı bir öneri alır. Yolcu, arasında bulunduklarını uçağın kaçırılmak üzere bulunduğunu söyler ve kendisini uçaktan kurtarma karşılığında blair’e 75 milyon dolar ödemeyi vaat eder. Blair, yolcunun anlattıklarını başta ciddiye almaz fakat udönemin kontrolünün bir öbek hırsız tarafınca ele geçirilmesi üzerine şaka olmadığının fark eder. çalınmış bir ganimeti uçakta arayan hırsızlar udönemin altını üstüne getirirler. Kendisini havada karmaşa bir soygunun arasında bulan blair, yolcuları kurtarmak için savaşır.
Tür : Aksiyon, Suç, Gerilim Gösterim : 15 Aralık 2017 Imdb : 4.0 Yapım : 2017 Yönetmen : Alex Merkin Senaryo : Jesse Mittelstadt, Richard Switzer, Tyler W. Konney Oyuncular : Denise Richards, Dolph Lundgren, Greer Grammer, John Posey, Jonathan Lipnicki Orijinal İsim : Altitude: Paura ad alta quota

Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Moly

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?