Romus ve Romulus İlk Kral Full HD Türkçe Altyazılı Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film 2019 Filmleri, Genel, Aksiyon, Türler, Kategoriler, Dram, Yıllara Göre, Türkçe Altyazı Filmler, Editör Seçimi, Tarih, kategorilerine ekli.
romus-ve-romulus-ilk-kral-full-hd-turkce-altyazili-film-izle Romus ve romulus kardeşler daha 18 yaşında tiber nehrinin kıysıcaklıknda çobanlık yaparak geçimlerini sağlamaya çalışan iki adam kardeştir. Ama romulus kendi kuracağı ve kardeşi ile beraber yöneteceği ve kendisinin kral olacağı bir şehri hayal etmektedir. Ancak trajik kaderleri çoktan makalelmıştır bile ve ne yaparlarsa yapsınlar bu acıklı kaderden ikisinin de kaçma şansı yoktur. Romus ve romulus koyun sürülerini bir selin silip süpürmesi ve çevredeki öteki kabilelerin baskıları sebebi ile kendilerine yeni topraklar aramak zorunda kalırlar ve iki kardeş yanlarında hiç bir şey olmamasına rağmen bu uzun ancak tarih yazacak yolculuğa adım atarlar.
Tür : Dram, Tarihi, Aksiyon Gösterim : 02 Ocak 2019 Imdb : 7.0 Yapım : 2019 Yönetmen : Matteo Rovere Senaryo : Filippo Gravino, Francesca Manieri, Matteo Rovere Oyuncular : Alessandro Borghi, Alessio Lapice, Fabrizio Rongione, Michael Schermi, Tania Garribba Orijinal İsim : II primo re

Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Ok.Ru

Tek Parça Moly

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?