Hayvan Mezarlığı Full HD Türkçe Dublaj Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film 2019 Filmleri, Genel, Türler, Kategoriler, Yıllara Göre, Türkçe Dublaj Filmler, Gerilim, Gizem, Korku, kategorilerine ekli.
hayvan-mezarligi-full-hd-turkce-dublaj-film-izle Hayvan mezarlığı, hemen hemen taşındığı evde ailesi ile tebrik yaparken yaşamını kaybeden minik kızını geri getirmek için eski bir mezarlığa oğlunu gömen bir adamın hikayesini konu alıyor. Louis creed, iki çocuğu ve eşi rachel ile beraber boston’daki şehir yaşamlarından kurtulup, kırsal kesime taşınmaya karar verir. Yeni yaşamlarına ahenk sağlamaya çalışan aile, kedilerinin bir kaza kararı ölmesiyle efsunk bir üzüntüye kapılır. Kedilerini, evlerinin yakınındaki gizemli bir mezarlığa gömen aile, bir süre sonra inanılmayacak bir durumla yüz yüze kalır. Gömdükleri kedi hayata geri döner. Creed ailesi, artık gizemli mezarlığın sırrını öğrenmiştir. Bu sırada kızlarını kaybeden aile, gömülen her şeyi bedenen hayata döndüren bu mezarlığı, kızlarını geri getirmesi için kullanmaya karar verir. Kızını mezarlığa gömen luis, onu harbiden geri getirebilecek midir?
Tür : Korku, Gizem, Gerilim Gösterim : 05 Nisan 2019 Imdb : 6.0 Yapım : 2019 Yönetmen : Dennis Widmyer, Kevin Kolsch Senaryo : David Kajganich, Jeff Buhler, Stephen King Oyuncular : Alyssa Brooke Levine, Amy Seimetz, Jason Clarke, Jeté Laurence, John Lithgow, Maria Herrera, Obssa Ahmed Orijinal İsim : Pet Sematary

Fragman

Tek Parça Mail.Ru

Tek Parça Ok.Ru

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?