Lo spietato Full HD Türkçe Altyazılı Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film 2019 Filmleri, Genel, Türler, Kategoriler, Dram, Yıllara Göre, Türkçe Altyazı Filmler, Suç, kategorilerine ekli.
lo-spietato-full-hd-turkce-altyazili-film-izle Asi bir genç, 1980’lerde ‘ndrangheta çetesi’nin altın senelerı esnasında milano’daki en azimli suçlulardan biri hâline gelir. Milano kentinde efsunk bir ekonomik büyüme yaşanmaktadır. Sadece metropoldeki bu baş döndürücü ekonomik gelişime hızla efsunyen suç oranları da eşlik etmektedir. Calabria bölgesinin iç kesimlerinde büyüyen santo russo, kenar mahallelerde gerçekleştirdiği ilk hırsızlıkların ve ıslahevinde geçirdiği sürenin peşinden arzusunun izinden giderek kanunsuz bir yaşam sürmeye karar verir. Birkaç sene içinde güçlü ve tehlike saçan bir çetenin hem beyni bununla birlikte silahlı kanadı hâline gelen santo; hırsızlık, uyuşturucu kaçakçılığı, kara para aklama ve mucizeler olarak adlandırdığı kanlı infazlarla git gide daha kirli ve daha kârlı işlere girişmeye başlar. Zenginliğe ve arzuladığı sosyal statüye ulaşmak için verdiği bu dizginlenemez mücadelede santo russo, taban tabana zıt bir yaşam devam eden ve aslına bakarsak kendisinin farklı yüzlerini yansıtan iki hanım arasında kalır: itaatkâr ve sadık eşi ile ele geçirilmesi zor, zarif ve güzel bir kadın olan sevgilisi. Santo’nun seçtiği bu kanunsuz ömür, kaçınılmaz seçimler ve zorlu kararlarla doludur. Santo kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vermek, tutkulu aşkı ile ailesi içinde seçim yapmak ve hayalindeki burjuva yaşantısı ile acımasız bir yaşam içinde tercihte bulunmak zorundadır. The ruthless; moda, rahat para, avangart sanat ve disko müziğin altın senelerında milano’nun devamlı değişen baş döndürücü gerçekliğinde yaşayan ve yuppileri çağrıştıran bir gangster olan santo russo’nun hikâyesi üzerinden italyan yeraltı dünyasının çeyrek asırlık yolculuğunu aktarıyor.
Tür : Suç, Dram Gösterim : 19 Nisan 2019 Imdb : 5.5 Yapım : 2019 Yönetmen : Renato De Maria Senaryo : Federico Gnesini, Renato De Maria, Valentina Strada Oyuncular : Alessandro Tedeschi, Alessio Praticò, Fulvio Milani, Riccardo Scamarcio, Sara Serraiocco, Valentine Payen Orijinal İsim : The Ruthless

Fragman

Tek Parça Ok.Ru

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?