Reklamı Kapat

Seyircilerini suç, tutku ve yolsuzluğun arka planına götüren modern zaman suç gerilimi, hayatlarının kontrolünü kendi ellerine almaya kabul eden bir grup hanımın öyküsünü konu alıyor.
çağdaş şikago’da geçen filmimizde, dört kadının tek ortak noktası; dul kalmış olmalarıdır. ölen eşlerinin yasını tutan hanımefendilerın tek derdi yalnızca sevdikleri adamları özlemekle de sınırlı değildir. ölen eşlerinin tamamı yasadışı işlere bulaşmışlardır. Aslolan mesele, ölen eşlerin geride kalan dullarına suç dünyasında işledikleri kabahatları borç bırakmış olmasıdır. Ellerinde borçları ödeyecek para olmayan dul hanımefendilerın tek şansı, riskli bir soyguna girişmektir. Veronica liderliğinde bir araya gelen alice, linda ve belle, geleceklerini istedikleri benzer biçimde yaratmak için iş birliği yapar. şu ana dek eşleri tarafınca yönlendirilmiş olan pasif hayatları artık onların elindedir ve şekillendirilmeyi beklemektedir.

Tür : Suç, Dram, Gerilim
Gösterim : 16 Kasım 2018
Imdb : 7.2
Yapım : 2018
Yönetmen : Steve McQueen
Senaryo : Gillian Flynn, Lynda La Plante, Steve McQueen
Oyuncular : Brian Tyree Henry, Colin Farrell, Cynthia Erivo, Daniel Kaluuya, Elizabeth Debicki, Jacki Weaver, Liam Neeson, Michelle Rodriguez, Robert Duvall, Viola Davis
Orijinal İsim : Widows

Fragman

Tek Parça Ok.Ru

Tek Parça Mail.Ru

Yorumlar
Etiketler
Günün Filmi
En Çok Yorumlananlar
En Çok İzlenenler
Film Kategorileri
Facebook Twitter