Yıldız Savaşları 1977 Film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Aksiyon, Türler, Kategoriler, Bilim Kurgu, Yıllara Göre, Fantastik, Türkçe Dublaj Filmler, Editör Seçimi, IMDb Top100, Macera, 1994 Öncesi Filmleri, kategorilerine ekli.
Yıldız Savaşları 1977 Film izle; Zalim Darth Vader'in emirleri altındaki İmparatorluk Kuvvetleri, Prenses Leia'yı Galaktik İmparatorluğa karşı isyanı bastırma çabalarına rehin aldı. Millennium Falcon'un kaptanı Luke Skywalker ve Han Solo, güzel prensesi kurtarmaya, Rebel İttifakına yardım etmek ve Galaxy'ye özgürlük ve adaleti sağlamak için birlikte çalışan droid ikilisi R2-D2 ve C-3PO ile birlikte çalışıyorlar. Yıldız Savaşları, sosyal etkileri büyük olan bir film, fark edilmeden bir gerçek. Amerika Birleşik Devletleri'nde değişen bir havanın habercisiydi Star Wars, 1977'de oylanan az sayıdaki filmden biriydi. Star Wars, Lighthearted bir maceraydı. Yıldızlara ulaşabilmem için bir rüyam var, ancak ne yapacağımı bilmiyorum.
IMDB Puanı:8.2 Yönetmen Adı:George Lucas Oyuncular:Harrison Ford , Mark Hamill , Carrie Fisher , Alec Guinness , James Earl Jones Tür:Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, En İyi Filmler, Fantastik Filmler, İmdb 7+ Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler Vizyon Tarihi:1977 Etiketler:yıldız savaşları serisi

Fragman

Tek Parça

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?