Logan izle 2017 Türkçe Dublaj izle – 720p film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Aksiyon, Türler, Kategoriler, Bilim Kurgu, Dram, Yıllara Göre, Türkçe Dublaj Filmler, Editör Seçimi, IMDb Top100, Macera, 2017 Filmleri, kategorilerine ekli.
Logan izle 2017 Türkçe Dublaj izle - 720p film izle; 2029'da mutant popülasyon önemli ölçüde düşmüş ve X-Men dağılmıştır. Kendini iyileştirme gücü azalan Logan, kendini alkole teslim etti ve şimdi bir şoför olarak bir yaşam kazanıyor. Gizli olarak tuttuğu yaşlı Profesör X'e bakıyor. Bir gün bir kadın yabancı Logan'dan Laura adlı bir kızı Kanada sınırına götürmesini ister. İlk başta reddediyor, ancak Profesör görünmesi uzun zaman bekliyordu. Laura olağanüstü bir mücadele kabiliyetine sahiptir ve bir çok bakımdan Wolverine'e benzemektedir. Güçlü bir şirket için çalışan sadık figürler tarafından takip edilir; Bunun nedeni DNA'sının onu Logan'a bağlayan sırrı içermesidir. Acımasız bir arayış başlar - Marvel çizgi roman karakteri Wolverine'in yer aldığı bu üçüncü sinematik gezide süper kahramanları günlük sorunlarla dolu görüyoruz. Yaşlanıyor, hastalığa yakalanıyor ve maddi olarak ayakta kalmaya çalışıyorlar. Bir dehşet verici Logan, kendisine sormaya mecburdur.
Tür: 2017, Aksiyon, Altyazılı, Bilim Kurgu, Dram, Macera, Türkçe Dublaj Yapım: 2017 - ABD IMDB Puanı: 8.6 Yönetmen: James Mangold Oyuncular: Hugh Jackman , Patrick Stewart , Boyd Holbrook , Stephen Merchant , Richard E. Gran

Fragman

Tek Parça

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?