The Letters Mektuplar 1080p Türkçe Dublaj izle – 720p film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Türler, Kategoriler, Dram, Yıllara Göre, Türkçe Dublaj Filmler, Editör Seçimi, 2014 Filmleri, kategorilerine ekli.
. Bu, yoksullara yardım etme kariyerine ilişkin benzer alanlardan geçiyor ancak günümüzdeki bazı kardinaller tarafından keşfedilen mektuplarını da araştırıyor. Bu mektuplarda, o yıllar boyunca Tanrı'nın eseri olarak söylediği her şeyi yaparken hissettirdiği ne kadar yalnız ve üzgün bir ifadeyle bahseder, ancak bunu asla kamuya açıklamamış ve aslında düşünce yükünü istemeyerek geçtikten sonra bu harflerin yok edilmesini istiyor. Hayatının çalışması için minnettarlıktan daha azı. Annem bunu benimle birlikte izledi ve ikimiz de ömrü boyunca çok fedakarlık yapan bir kadın hakkında iyi yapılmış bir film olduğuna karar verdik. Bu, Mektupların yüksek bir öneri.
Gösterim tarihi: 05 Aralık 2014 pembefilm.com puanı: 5.9/10 IMDB puanı: 5.9/10 Yapım: 2014 Oyuncular: Juliet Stevenson, Max von Sydow, Rutger Hauer Tür: Dram Senaryo: William Riead Yönetmen: William Riead Orijinal İsim: The Letters

Fragman

Tek Parça

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?