Ma-seu-teo Master 720p film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Aksiyon, Türler, Kategoriler, Dram, Yıllara Göre, Türkçe Altyazı Filmler, Editör Seçimi, 2017 Filmleri, Suç, kategorilerine ekli.
JIN Hyun-pil, "One Network Inc." olarak adlandırılan çok seviyeli bir pazarlama şirketini yönetiyor. Bu, tüm Kore'yi kapsayan geniş bir ağa sahiptir. Fikri Suç Soruşturma Şefi KIM Jae-myung, Jin'in şirketinin CEO'lara, politikacılara ve bürokratlara olan derin ve yaygın bağlantısından şüpheleniyor. Kim, şirketin BT mimar ve beyinini, PARK Jang-gun'u izlerken ara verdi. Kim, Park'tan, Tech Hub ve Jin'in gizli defterine ilişkin bilgileri, bir pazarlık pazarlığı karşılığı teslim etmeye ikna ediyor. Park, patronunu çevirip şirketin devasa gizli fonunu çalmak için kendi planlarını yaparken işbirliği yapmak gibi davranıyor. Jin polisin rüzgarını üzerlerine alıyor. Kore'deki planını kapatıyor ve ortağı ile birlikte parkı idam için katiller kiraladı. Kim Jin'i peşinden kovmaktan asla vazgeçmiyor, ancak 6 ay sonra Jin cinayeti ile ilgili haberler ülkeyi bir kez daha heyecanlandırıyor.
Gösterim tarihi: 01 Ocak 2017 pembefilm.com puanı: 6.6/10 IMDB puanı: 6.6/10 Yapım: 2016 Oyuncular: Byung-hun Lee, Dal-su Oh, Dong-won Gang, Ji-won Uhm, Woo-bin Kim Tür: Aksiyon, Suç, Dram Senaryo: Ui-seok Jo Yönetmen: Ui-seok Jo Orijinal İsim: Maseuteo Master

Fragman

Tek Parça Alternatif

Eski filmlerin çalışmadığının farkındayız, en kısa sürede filmler güncellenecektir.
Şimdilik yeni eklediğimiz filmlere göz atabilirsiniz.. biraz sabır 😉

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?