Başlangıç (2010) inception 1080p Türkçe Dublaj izle – 720p film izle

0 yorum yapıldı. Bu film Genel, Aksiyon, Türler, Kategoriler, Bilim Kurgu, Yıllara Göre, Türkçe Dublaj Filmler, Gerilim, Gizem, 2010 Filmleri, Editör Seçimi, IMDb Top100, Macera, kategorilerine ekli.
Dom Cobb, yetenekli bir hırsızdır, tehlikeli atma sanayinde en iyisi, zihin en savunmasız olduğu zaman, rüya sırasında bilinçaltın derinliklerinden değerli sırlar çalmasıdır. Cobb'un az rastlanan yeteneği onu kurumsal casuslukların tehlikeli yeni dünyasında coveted bir oyuncu yaptı, ancak aynı zamanda onu uluslararası bir kaçak haline getirdi ve ona şimdiye kadar sevdiği her şeye mal oldu. Şimdi Cobb'a kurtuluşta bir şans sunuluyor. Son bir iş, hayatını geri verebilir, ancak ancak imkansız olanın başlangıcını başarabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve uzman ekibi tersi düşünmek zorunda kalıyorlar: görevleri bir fikir çalmak değil bir tane yerleştirmektir. Başarılı olursa, bu mükemmel suç olabilir. Ancak, dikkatli planlama veya uzmanlık gerektiren hiçbir şey, takımın her hareketini önceden tahmin etmiş görünen tehlikeli düşmanlara karşı hazırlayamaz. Sadece Cobb'ın görebileceği bir düşman.
Yönetmen: Christopher Nolan Ülke: ABD, İngiltere Tür: Aksiyon, Macera, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim IMDB: 8,8 Vizyon Tarihi: 30 Temmuz 2010 Süre: 148 Dakika Nam-ı Diğer: Inception, Inception: The IMAX Experience, Oliver's Arrow Ödüller: 4 Oscar, 81 ödül ve 103 adaylık

Fragman

Tek Parça Alternatif

Yorumlar

Filmlere yorum yaparken lütfen imla kurallarına dikkat edin.
Yorum yapın

Film için yapılan yorumlar
Bu film için henüz bir yorum yapılmamış, ilk yorum yapan sen olmak istermisin?